• Mecidiyeköy, Lati Lokum Sk. No 16/18, Işık Ap. D:1 B Blok Şişli
  • Telefon

    0 (212) 217 32 43

  • E-Posta Adresi

    info@ertech.com.tr

Hakkımızda

Ertech Elektronik, 1998 yılından bu yana bilgisayar ve yazılım teknolojileri üzerine uzmanlaşmış iki kardeş tarafından kurulmuştur.

Firmamız, profesyonel ekip ve ekipmanları ile tüm bilgisayar sistemlerinde ve özellikle Laptop (Notebook – Netbook) gibi cihazların satışı ve tamirinde uzmanlaşmıştır.

Kurumsal firmalar ile yıllık/aylık bakım anlaşmaları yapmaktayız. Bu sayede hem siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı bir sistem ile çalışmanızı hemde cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Ev kullanıcılarına yönelik olarakta hizmet vermekteyiz. Virüs veya sistem hataları veya donanımsal nedenlerle oluşan problemlerinizde deneyimli servis ekiplerimiz yerinde veya ofisimizde gerekli müdahaleyi yapmaktadır.

Eta ve Mikro yazılım satışı ve teknik desteğini vermekteyiz. Ertech Elektronik, tüm bilgisayar ve yan ürünlerini temin edebilir, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile garantili ve sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz.

Ertech Elektronik; güven ve kalitede müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu ilkesiyle başladığı hizmetlerine ilk günkü anlayış ve heyecanla devam etmekte ve bu ilkesiyle bu günkü müşteri hizmet ve ürün satış kapasitesini arttırmıştır. Hızla gelişen sektörümüzde bizimle aynı görüş ve dinamizmi paylaşan birçok teknik personel şirketimiz bünyesinde bilgi ve emeklerini paylaşmaktadır.

Ertech