• Mecidiyeköy, Lati Lokum Sk. No 16/18, Işık Ap. D:1 B Blok Şişli
  • Telefon

    0 (212) 217 32 43

  • E-Posta Adresi

    info@ertech.com.tr

Sistem ve Network Kurulumu

Firmaların IT altyapısının sürekli ve verimli bir şekilde çalışması, gelişen teknolojiye ayak uydurması, devamlılık için en temel ihtiyaçlardan birini oluşturuyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde dilediğiniz yerde şirket ağınıza bağlanıyor ve hatta şirket kameralarınızı, klimalarınızı tüm verilerinizi bir sunucu üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ancak hayatınızı ve işlerinizi son derece kolaylaştıran bu sistemin hiç aksamadan çalışması gerekiyor.

Biz, hizmet verilen sektör gözetmeksizin tüm kapasite ve performans sağlayan Sistem kurulum ve Entegrasyon hizmetleri sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek, katma değerli hizmetler sunarak, entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyoruz.

Sisteminize entegre edeceğiniz yazılımsal ve donanımsal ürünlerin teminini, dünyada marka bilinirliğini kanıtlamış çözüm ortaklarımızdan sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz sistem kurulumundan sonra; alanında uzman IT personelimizle, yetkili kişilere ürün kullanım eğitimi veriyoruz.

Cloud

Bulut teknolojisi en yalın haliyle hiçbir kurulum gerektirmeyen web tabanlı uygulamalar ile işlemsel olarak kolaylık sunan online depolama hizmetidir. İnternet üzerinde barındırdığımız tüm uygulama, program ve verilerimizin sanal bir makine üzerinde yani en çok kullanılan adıyla bulutta depolanması ile birlikte internete bağlı olduğumuz cihazımızda her lokasyon da bu bilgilere, programlara ve verilere kolaylıkla ulaşım sağlayabildiğimiz hizmetin tümüne bulut teknolojisi (cloud) adı verilmektedir. Kullanıcılara iş ve günlük yaşamlarında kolaylık sağlayan ve donanımsal engellerden de kurtaran bulut tabanlı hizmetler hayatımıza gireli yaklaşık 3 yıl oldu ve online yaşamın vazgeçilmez öğelerinden birisi haline geldi. Buluta erken adapte oluşumuzu, günlük hayatı kolaylaştırdığını belirtmemizden ötürü incelersek birçok uygulama marketinde Google Play, AppStore gibi birçok platformda bulut paylaşım uygulamaları yer alıyor.

Exchange

Bugünün iş dünyasında rekabetçi kalabilme şartlarından biri de, e-posta, takvim, kişi ve görevlerinize zengin ve etkin erişim sağlayan özel iletişim araçlarına sahip olmanızdır. Bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip olan Microsoft Exchange iş yerleri gereksinimlerini karşılayan bir e-posta çözümüdür. Eskiden sadece büyük ölçekte firmaların erişebildiği bu çözüme artık sizler de erişebilirsiniz. Gerektiği şekilde ölçeklendirerek finansal riskinizi en aza indirebilir, kullandıkça öde modeli ile istediğiniz gibi büyüyebilir veya daralabilirsiniz. daha.net Barındırılan (Hosted) Exchange E-posta, değerli sermayenizi, BT personelinizi ve diğer maliyetli kaynaklarınızı kuruluşunuz bünyesinde daha verimli ve stratejik yönde kullanmanıza olanak verir.

Data Hizmetleri

Son yıllarda iş sürekliliğine ve verimliliğe verilen önem ciddi boyutlarda artmıştır. İş sürekliliğinin sağlanabilmesi için veri merkezinin de fiziki olarak güvenliği sağlanmalıdır. İklimlendirme, yangın önlemleri, elektrik ve kablolama ile güvenlik ve izleme başlıca dikkat edilmesi gereken unsurlardandır.

İyi bir iklimlendirme ve dizayn ile yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Elektrik ve kablolamanın, yapının genişleyebileceği göz önünde bulundurularak yapılması gerekmektedir. Uzun sürede avantaj sağlayabilmek için ilk planlama ve tasarım uzman ekipler tarafından doğru şekilde yapılmalıdır. Beklenmedik durumlara karşın küçük yatırımlarla kurulabilecek yangın söndürme sistemleri, güvenlik ve izleme çözümleri yapılan yatırım gözönünde bulundurulursa çok daha büyük kayıpların önüne geçebilmektedir.

Ertech